VIDIS

BAZA WIEDZY

kategoria:
  


Instalacja oprogramowania RM Easiteach


Oprogramowanie RM Easiteach jest produktem dodawanym oddzielnie i jego instalacja nie jest powiązana w żaden sposób z instalacją sterowników to tablic Avtek TT-Board.

Instalacja oprogramowania RM Easiteach nie odbiega od przyjętych standardów i może odbyć się na dwa sposoby:

1.       Instalacja z płyty
Proszę włożyć płytę do napędu i zainstalować oprogramowanie za pomocą instalatora, który uruchomi się automatycznie. Jeżeli występują problemy należy wejść na płytę DVD i otworzyć plik PDF ETNG Installation Guide pl-PL.pdf, który zawiera wskazówki co do instalacji.

2.       Instalacja za pomocą pliku instalacyjnego ściągniętego z sieci

Jeśli do tablicy Avtek TT-Board została dołączona płyta, a jedynie klucz licencji, bez płyty, oznacza to, że należy ściągnąć oprogramowanie z internetu.

Aby ściągnąć oprogramowanie RM Easiteach należy udać się na stronę:
http://easiteach.com/eng/upgrade/licencecode.htm
i wpisać klucz licencji.

Zalecane jest przepisanie klucza ręcznie - przy korzystaniu z metody kopiuj-wklej klucz może zostać odrzucony.

Jeżeli wpisany klucz jest prawidłowy należy kliknąć Click Here to download the PC upgrade i zapisać plik na dysku.


Uwaga! Plik waży ponad 4GB. Proszę upewnić się, że na dysku jest wystarczająca ilość miejsca. Podczas pobierania zaleca się korzystanie ze stabilnego łącza internetowego.

Plik jest spakowany do standardowego formatu .zip. po ściągnięciu i wypakowaniu wszystkich plików należy otworzyć plik PDF ETNG Installation Guide pl-PL.pdf (plik znajduje się również na płycie z oprogramowaniem), który zawiera wskazówki co do dalszej  instalacji.

Jeżeli powyższy link nie działa lub pobieranie zostaje regularnie przerywane proszę zgłosić się do działu serwisu aby uzyskać alternatywny link. 

Uwaga! Klucz licencji wpisuje się dwukrotnie – przy pobieraniu oprogramowania z internetu oraz przy pierwszym uruchomieniu programu RM Easiteach. ViDiS
  © 2010 - 2024 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies