ViDiS

Szczegółowe zalecenia dotyczące pakowania produktów przeznaczonych do naprawy.

Urządzenie przesyłane do naprawy powinno być zapakowane w oryginalne opakowanie wraz z kompletem wypełnień. W przypadku braku oryginalnego opakowania lub wypełnień należy zastosować się do poniższych wskazówek.

Wysyłając urządzenia podatne na uszkodzenia lub produkty gabarytowe, takie jak: projektory, niszczarki, tablice interaktywne lub monitory interaktywne prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na zabezpieczenie elementów narażonych na zniszczenie.

Projektory i niszczarki
Wymagane jest zabezpieczenie całego produktu za pomocą dopasowanych wypełnień styropianowych, piankowych lub folii bąbelkowej (kilka warstw). W szczególności nie zaleca się pakowania produktu bezpośrednio do kartonowego opakowania lub zabezpieczania za pomocą pojedynczych warstw zwykłej folii / stretcha.

Tablice interaktywne
Szczególna uwaga powinna być zwrócona na narożniki tablicy (zwłaszcza jeśli są plastikowe) oraz powierzchnię tablicy, którą należy starannie zabezpieczyć przed możliwością ew. uszkodzenia opakowania i porysowania powierzchni. Nie zaleca się wkładania tablicy bez zabezpieczeń do zwykłego kartonu lub wysyłania tablicy bez kartonu – owiniętej jedynie w folię.

Monitory interaktywne
Należy bardzo starannie zabezpieczyć powierzchnię ekranu przed możliwością ew. uszkodzenia opakowania i porysowania. W większości przypadków obudowa monitorów wykonana jest z plastiku, należy więc starannie zabezpieczyć całą obudowę ze szczególnym uwzględnieniem tylnej części. Nie zaleca się wkładania monitora bez zabezpieczeń do zwykłego kartonu lub wysyłania monitora bez kartonu – owiniętego jedynie w folię.


W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem serwisu ViDiS, który doradzi jak odpowiednio zapakować produkt do odsyłki.

ViDiS
  © 2010 - 2020 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies